Naše činnost

Vzdělávání

Publikování odborných článků na různá témata
Dodání odborné literatury
Odborné přednášky na různá témata
Akce – ukázky mečů, jejich použití, čajové obřady atd.

Obchod

Prodej mečů, příslušenství ( tsuby, fuchi, menuki ), literatury, sady na čištění samurajských mečů, krabičky na tsuby, stojany na samurjaské meče, obaly na meče v koshirae i v shirasaye, nožů, svitků, dřevorytů atd.

Inzerce

je zde prostor pro inzerci nákupu či prodeje vašich mečů, příslušenství, literatury a ostatních věcí spojených s japonskou tématikou atd.

Swordhunting

Vyhledání meče jakéhokoliv typu co možná nejlepší kvality, podle představ a požadavků zadavatele, dodání fotodokumentace a historického popisu dle historických pramenů.

Poradenství

Máte meč, nějaké příslušenství nebo chcete pořídit a nevíte si rady?
Rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky.

Repasování, oprava starých mečů a příslušenství

Máte meč či příslušenství k němu ve špatném stavu? Nebo si chcete koupit již použitý meč, který je časem poznamenaný a nevíte, jestli půjde opravit? Poradíme a zařídíme vám opravu meče, koshirae nebo jiných artefaktů. Dovedeme také repasovat již poškozené nebo časem zašlé tsuby a jiné části koshirae.

Fotodokumentace

Chce ukázat meč svým přátelům? Dle přání vám vyfotíme váš meč nebo koshirae, nebo i jiné artefakty, v libovolné formě vytiskneme jako malou fotografii nebo i velký obraz.

Publikace

Tvorba a tisk odborných publikací, příprava pro vydání. Pokud má někdo dobrý nápad a chce vydat odbornou publikaci v našem zaměření rádi pomůžeme.